Hidroforas Pedrollo JSWm1AX-N-80CL 0.55kW 43m 60L/min.

Kodas: Pedrollo JSWm1AX-80CL

Įsiurbimo gylis: 9 m

Galia: 0.55 kW

Slėgis: 17-43 m

Našumas: 3.6-0.3 m³/val.

Hidroforo tūris: 80 L

Bako tipas: Keičiama membrana (2 metų garantija)

Kaina
340,85 €
401,00 €

Hidroforo Pedrollo JSWm1AX-N-80CL tipinis panaudojimas

Siurbliai su hidroforu Pedrollo plačiai naudojami vandens tiekimui iš šulinių buitinėms reikmėms. Taip pat dažnai hidroforo siurblius naudoja slėgio pakėlimui (pvz. sodo bendrijose su slėginimais bokštais). Be to JSW serijos siurblius dažnai galima sutikti žemės ūkyje, laistymo sistemose, priešgaisrinėse sistemose, plovyklose ir pramonėje.  Dėl savo konstrukcijos ypatumų JSW siurbliai turi stabilų įsiurbimą iki 9m gylio ir yra tinkami siurbti vandenį su oro burbulais (putomis). Taip pat Pedrollo JSW pasižymi dideliu efektyvumu, mažom elektros sąnaudomis, ilgu tarnavimo laiku ir kompaktiškumu.

Siurblio su hidroforu Pedrollo JSWm1AX-N-80CL konstrukcija

Vandens tiekimo sistemą sudaro hidroforo siurblys, prie kurio komplektuojamas priklausomai nuo konkretaus poreikio  18, 20, 24, 40, 60, 80 ar 100 litrų hidroforo bakas. Vėl gi, bakai gali būti membraninio tipo (dažniausiai raudoni arba mėlyni) ir diafragminiai (pilkos, dramblio kaulo ar baltos spalvos). Bako tūris labiau įtakoja komforto ir triukšmingumo lygi, nei siurblio ilgaamžiškumą, t.y. hidroforo siurbliai yra pakankamai atsparūs dažnesniems startams. Siurblio valdymui naudojamos slėgio relės (mechaninės arba skaitmeninės su apsauga nuo sausos eigos).

Siurbliai su hidroforu tinkami montavimui gerai vėdinamoje uždaroje patalpoje arba patalpoje apsaugotoje nuo orų poveikio. Suprantama siurblius reikia apsaugoti nuo užšalimo, priešingu atveju yra rizika tiek hidroforo talpos, tiek siurblio hidraulinės dalies apgadinimui.

Hidroforas Pedrollo JSWm1AX-N-80CL 0.55kW 43m 60L/min.

Hidroforo talpa, L 80
Bako konstrukcija Keičiama membrana
Įsiurbimo gylis, m 9
Maksimalus slėgis, m 43
Maks. našumas, L / min. 60
Maks. našumas, m³ / val. 3.6
Galingumas, kW 0.55
Įtampa, V 230
Garantija siurbliui, mėn. 24
Garantija hidroforo talpai, mėn. 24
Kilmės šalis Italija

Atsiliepimai

Santrumpa

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Atsiliepimai)

Norėdami filtruoti atsiliepimus, pasirinkite žemiau esančią eilutę.

Parašyti atsiliepimą