Vandens siurbliai laistymui

Kaip pasirinkti laistymui skirtą siurblį?

Laistyti skirti siurbliai užtikrina Jūsų komfortą ir sklandų vandens tiekimą. Toks siurblys neretai yra nepamainomas daiktas sodo sklypuose, vasarnamiuose, sodybose, ypač vienkiemiuose, kur vandens tiekimas gali būti komplikuotas. Siurblys leis išvengti ir sunkaus fizinio darbo, t. y. vandens kibirų kėlimo iš šulinio, jų nešiojimo iš tvenkinio ar kito vandens šaltinio.

Maksimalus slėgis, m
Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Pasirenkant siurblį laistymo sistemai reiktų žinoti planuojamą vandens suvartojimą (našumą) ir laistymo sistemos veikimui reikalingą slėgį. Taip pat svarbu nuspręsti, koks siurblys bus panaudotas (panardinamas ar sausai statomas). Na ir pabaigai reiktų pasitikslinti atstumą nuo vandens šaltinio iki laistymo vietos bei magistralės vamzdžio storį.
Sausai statomą siurblį laistymui rekomenduojama montuoti kaip įmanoma arčiau vandens šaltinio. Realus maksimalus atstumas yra iki 30-40m esant nedideliam vandens našumui (apie 2m3/val.) Esant dideliam vandens poreikiui (>10m3/val.) rekomenduojame montuoti siurblį ne toliau 10-15m nuo vandens.