Ibo drenažiniai siurbliai

Drenažinių siurblių pritaikymo galimybės itin plačios. Šio tipo vandens siurbliai puikiai tinka švaraus arba silpnai užteršto vandens, pavyzdžiui lietaus nuotekų ar gruntinių vandenų, pumpavimui, tvenkinių, baseinų ar didelių vandens talpų ištuštinimui, greitam vandens pašalinimui iš užlietų patalpų, lietaus vandens pertekliui pašalinti iš surinkimo talpų ar latakų. Dėl šių priežasčių drenažiniai siurbliai dažnai naudojami ir itin pasiteisina sodybose, vasarnamiuose, soduose, individualiuose namuose, ypač laistymo sezono metu.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Ibo drenažiniai siurbliai pasižymi gera kokybe ir labai konkurencingą kaina. Siurbliai puikiai susitvarko su buitinėmis užduotimis, todėl yra labai populiarūs. Savo kainos segmente Ibo drenažiniai siurbliai neturi konkurentų kokybės atžvilgiu. 
Pasirenkant drenažinį siurblį svarbu atsižvelgti į pageidaujamą siurblio našumą. Taip pat reiktų įsivertinti kėlimo aukštį nuo šulinio dugno iki aukščiausio trasos taško. Be to svarbu atkreipti dėmesį į trasos ilgį, nes kuo ilgesnė trasa, tuo sunkiau siurbliui pumpuoti vandenį ir atitinkamai siurblio našumas mažėja.