Siurbliai su hidroforu 40-50 L

Kur naudojami vandens siurbliai su hidroforu?

Vandens tiekimo sistema, kurią sudaro siurblys ir hidroforas, yra geras variantas vandeniui iš šulinio ar kito vandens šaltinio tiekti į namus, sodo namelį, laistymo sistemą, lauko virtuvę ar kitur.

Vandens siurbliai su hidroforu 40–50 l tiks ten, kur yra vidutinis vandens suvartojimas, pavyzdžiui, laistymo sistemoms sodo sklypuose, sodyboms, kuriose laiką leidžiate ne tik savaitgaliais. Kartais tokios dydžio hidroforai su siurbliu pasirenkami ir gyvenamiesiems namas, jei gyvena nedaug asmenų ir nėra didelio vandens poreikio.

Įsiurbimo gylis, m
Hidroforo talpa, L
Bako konstrukcija
Galingumas, kW
Maks. našumas, m³ / val.
Maksimalus slėgis, m
Kilmės šalis
Gamintojas

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Siurbliai su 40-50L hidroforu tinkami daugumai atveju ir turi optimalu kainos ir kokybės santykį. Šitie siurbliai yra gerokai pigesnį už siurblius su 60-100L bakais, o iš kitos pusės vandens rezervas bake yra dvigubai didesnis nei vandens tiekimo sistemose su 18-24L bakais ir atitinkamai siurblys pasileidžia dvigubai rečiau. Retesni siurblio startai užtikriną siurblio ilgesnį tarnavimą, mažesnes elektros sąnaudas ir rečiau sukeliamą triukšmą.
Siurblius su 40-50L hidroforais pristatome klientui per 1 dieną po užsakymo per Venipak. Siuntimas yra nemokamas. Esant skubumui yra galimybė atsiimti siurblį iš mūsų sandėlio Vilniuje prie oro uosto per kelias valandas po užsakymo pateikimo.