Flygt gamintojo prekės

Flygt prekės ženklas priklauso įmonei Xylem ir jau virš 120 metų užima pirmaujančias pozicijas nuotekų šalinimo sprendimų rinkoje. Flygt daugiau nei šimtmetį skatina inovacijas vandens pumpavimo sektoriuje. Nuo 1900-ųjų pradžios Flygt sukūrė tvirtą palikimą, nuolat plėtodamas vandens ir nuotekų tvarkymo galimybes. Flygt produktai pasiekė visus pasaulio kampelius, padėdami klientams nuo Pensilvanijos iki Vakarų Azijos spręsti svarbiausias su vandentvarka susijusias problemas. 2019 m. Flygt siurbliai buvo neatsiejami nuo Pekino Daxing tarptautinio oro uosto "Žaliojo miesto" projekto vystymo. Pekino oro uostui, kaip didžiausiam pasaulyje vienos konstrukcijos terminalui, reikėjo efektyvios ir patikimos drenažo sistemos, kuri atitiktų atsparumo ir tvarumo reikalavimus. Siekiant užtikrinti greitą ir veiksmingą drenažą smarkaus lietaus metu, Xylem buvo pasirinkta tiekti aštuonias lietaus vandens siurblines, įskaitant 34 Flygt siurblių komplektus. Oro uosto statybos metu įrengtų Flygt siurblių patikimumas įrodė, kad jie neatsiejami nuo efektyvaus drenažo sistemos veikimo. Buvo pasirinktas Flygt prekės ženklas, nes siurbliai taip pat turi būti energijos taupymo požiūriu efektyvūs, kad padėtų įgyvendinti viso oro uosto projekto tikslus, susijusius su poveikiu aplinkai.

Nors Xylem prekės ženklas Flygt visuomet buvo įsipareigojęs kurti novatoriškus sprendimus, duodančius išmatuojamą veiklos naudą, tikrasis jo sėkmės matas yra šių sprendimų poveikis bendruomenėms visame pasaulyje. 1959 m. Japoniją nusiaubęs taifūnas "Vera" paveikė daugiau kaip 1,5 mln. žmonių. Audros intensyvumas buvo laikomas vienu didžiausių per visą istoriją, o Nagojos miestas atsidūrė po vandeniu. Švedijos ambasada Tokijuje, norėdama paremti nelaimės padarinių likvidavimo pastangas, įsigijo Flygt siurblį, padedantį nusausinti miestą. Nedelsiant 650 kg sveriantis siurblys buvo nuskraidintas Scandinavian Airlines iš Švedijos į Tokiją, o jau po dviejų dienų, stebint Flygt inžinierių komandai, buvo pradėta sėkminga sausinimo operacija.

1965 m. Stokholmo centre vykdant tunelio kasimo projektą įvyko rimtas incidentas, kai du statybininkai įstrigo beveik 40 metrų po žemės paviršiumi. Gelbėjimo darbams buvo pasitelkti Flygt siurbliai, tačiau, nepaisant valandų valandas trukusio siurbimo, kuriuo buvo sėkmingai išvalytas tunelis nuo vandens, didelis smėlio kiekis tunelio šachtoje ėmė trukdyti gelbėjimo darbams. Norint pasiekti įstrigusius darbuotojus, reikėjo pašalinti smėlį. Vienintelė išeitis buvo grąžinti vandenį į tunelį ir sumaišius smėlį sukurti dumblą, kurį būtų galima išpumpuoti. Neturint kitos išeities, vanduo buvo grąžintas atgal, o dumblui pašalinti buvo panaudoti Flygt siurbliai. Po trijų dienų ir daugiau kaip 9.5 mln. litrų pašalinto dumblo vandens statybininkai buvo sėkmingai išgelbėti.

Nuo gelbėjimo misijų iki įspūdingiausių pasaulio infrastruktūros projektų - ankstesni Flygt pasiekimai nutiesė kelią šiandieninei kompanijos sėkmei ir nuolatinėms naujovėms. Šiandien Flygt klientai gali naudotis visais vandens ir nuotekų perkėlimo įrenginiais ir sprendimais, taip pat pažangia stebėjimo ir valdymo įranga, skirta našumui ir energijos vartojimo efektyvumui optimizuoti. Xylem produktų vystymo direktorius Jonas Romfeltas sakė: "Mes nepaprastai didžiuojamės savo reikšmingais pasiekimais ir suprantame Flygt poveikį daugybės žmonių gyvenimui. Mūsų produktai padėjo spręsti vandens problemas visame pasaulyje - nuo pagalbos nelaimių atvejais iki kompleksiškų infrastruktūros projektų įgyvendinimo. Tikimės, kad ir toliau dirbsime skatinant inovacijas ir kuriant tvarius sprendimus, kurie gali pakeisti pasaulį."