Ebara fekaliniai siurbliai

Fekaliniai siurbliai išsiskiria plačiomis panaudojimo galimybėmis. Jie skirti ne tik kanalizacijos šulinių tuštinimui, kaip dažnai manoma. Šio tipo siurbliai yra puikiai pritaikomi žemės ūkio, pramonės srityse, naudojami fermose, ūkiuose ir gyvenamuosiuose namuose ar sodybose. Siurblys nėra pigus ar kasdienis pirkinys, todėl taupydami Jūsų laiką atrinkome tik itin patikimus, klientų pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje pelniusius gamintojus. Vienas iš tokių yra italų gamintojas Ebara, itin daug dėmesio skiriantis gaminių kokybei, nuolat ieškantis pažangių sprendimų.

Maksimalus slėgis, m
Maks. našumas, m³ / val.
Maks. našumas, L / min.
Galingumas, kW
Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Užsakymą Ebara fekaliniam siurbliui galima pateikti ir apmokėti mūsų puslapio sistemoje (Paysera) arba atlikti paprastą banko pavedimą. Taip pat yra galimybė susimokėti Venipak kurjeriui pristatymo metu kortele arba grynais (tokiu atveju taikomas 5% komisinis mokestis).
Pasirenkant tinkamą Ebara fekalinį siurblį reikia įvertinti reikalingą siurblio našumą. Taip pat reikia atsižvelgti į kėlimo aukštį nuo šulinio dugno iki aukščiausio trasos taško. Be to svarbu atsižvelgti į bendra nuotekų trasos ilgį bei trasos vamzdyno storį.