Franklin giluminiai vandens siurbliai

Giluminiai vandens siurbliai yra naudojami tiek privačiose namų valdose, tiek pramonėje ar kitose verslo įmonėse. Šio tipo įrenginiai leidžia siurbti vandenį iš didelio gylio ir tiekti jį dideliu atstumu, išlaikant pakankamą slėgį, kad būtų užtikrinamas kokybiškas ir nenutrūkstamas vandens tiekimas. Po vandeniu montuojami giluminiai vandens siurbliai itin dažnai naudojami sodų bendrijose ir individualių gyvenamųjų namų kvartaluose, kurių savininkai renkasi vandens tiekimą iš šulinio arba gręžinio.

Optimalus našumas, m³ / val.
Maks. našumas, m³ / val.
Giluminio siurblio diametras

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Franklin nuo savo veiklos pradžios specializuojasi išskirtinės kokybės giluminių siurblių variklių gamyba. Taip pat dabar yra gaminami Franklin hidraulinės dalys, buityje dažnai vadinamos turbinomis, ir parduodamos po Franklin E-Tech logotipu. Suprantama, Franklin laikosi aukštų kokybės standartų ir visa jų gaminama produkcija yra aukštos kokybės.
Pasirinkus Franklin giluminį siurblį gaunate aukštą kokybę už labai prieinamą kainą. Šiam momentui Franklin E-Tech giluminiai siurbliai vis dar yra pigesni, lyginant su kitų gamintojų analogais, todėl stipriai populiarėja net tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.