Hidroforo talpos

Hidroforo talpos: kas tai ir kokios jos gali būti?

Ne visi gyvenantys individualiuose namuose yra pajungti prie centralizuotos vandentiekio sistemos. Tad daugeliui tenka patiems spręsti vandens tiekimo į namus klausimus. Vienas geriausių ir paprasčiausių sprendimų yra vandens siurblių montavimas, kurie namams tiekia vandenį iš šulinio ar gręžinio. O štai siurbliui yra reikalingas hidroforo bakas, kurio esminė funkcija – saugoti siurblį, normalizuoti vamzdyne esančio vandens slėgį. Hidroforo talpose esantis vanduo tarytum rezervas, kuris, atsiradus poreikiui, paskirstomas sistemoje be siurblio. Tai reiškia, jog hidroforo talpa leidžia išvengti pernelyg dažno siurblio junginėjimosi.

Garantija hidroforo talpai, mėn.
Pajungimai
Maks. darbinis slėgis, bar

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Hidroforo tūris priklauso nuo siurblio našumo. Iki 2 m3/val. siurbliui rekomenduojama 60-100L talpa, 4 m3/val. siurbliui reikalinga talpa apie 150-200L ir t.t. Hidroforo talpos tikslas yra užtikrinti, kad siurblys nestartuotų dažniau nei 20 kartų per valandą. Naudojant dažnio keitiklį talpa reikalinga ženkliai mažesnė, paprastai pakankama iki 24L.
Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių hidroforo talpų pagal Jūsų poreikius. Hidroforai skirstomi pagal talpą, maksimalų slėgį. Mūsų asortimente rasite vertikaliai ir horizontaliai montuojamų hidroforų su fiksuotomis membranomis, keičiamomis membranomis ar fiksuotomis diafragmomis.