Žalvarinės jungtys PE vamzdžiams

Kas yra jungtys PE vamzdžiams ir kuo išsiskiria žalvarinės?

Šioje kategorijoje yra žalvarinės jungtys, skirtos PE vamzdžiams. Šių vamzdžių gamybai naudojamas itin aukštu atsparumu ir stiprumu pasižymintis polietilenas. Iš jo pagaminti slėginiai vamzdžiai yra labai tvirti, ilgaamžiai, atsparūs įbrėžimams, trūkiams ir kitam mechaniniam poveikiui, daugeliui cheminių medžiagų, grybeliui, bakterijoms ir kt. Nors vamzdžiai yra itin stiprūs, drauge jiems būdingas lankstumas, lengvumas, jų montavimas / pajungimas nėra labai sudėtingas, tad galėsite tai padaryti patys.

Jungčių prireikia, kai iškyla poreikis tarpusavyje jungti PE vamzdžius. O kalbant apie pajungimą tai jungtims šiame kontekste tenka labai reikšmingas vaidmuo – jos užtikrina sandarų ir patikimą sujungimą. Taigi jei vertinate kokybę, labai geras žalvarines jungtis PE vamzdžiams rasite mūsų asortimente.

Kodėl verta rinktis žalvarines jungtis? Jos yra labai stiprios, patvarios, ilgaamžės ir puikiai atlieka savo funkciją. Jos idealiai tinka, jei montuojamos slėginės trasos vandentiekiui, šildymo sistemai, vandens tiekimui, laistymui ir kt.

Aktyvūs filtrai