Ibo nuotekų siurblliai

Ibo nuotekų siurblinės pasižymi funkcionalumu ir praktiškumu. Mažesnės talpos siurblinės dažniausiai naudojamos pumpuoti švarų vandenį, o didesnės – užterštų, purvinų nuotekų kaupimui ir siurbimui. Renkantis nuotekų siurblį, svarbu įvertinti, kokio galingumo, našumo ir talpos siurblio jums reikia, atsižvelgiant į pumpuojamų ar kaupiamų nuotekų pobūdį ir kiekį. Šie siurbliai dažniausiai skirti siurbti skysčius, kuriose nėra didesnių nei 50 mm skersmens kietųjų dalelių, tačiau kai kurie siurbliai gali siurbti tik nuotekas su labai smulkiomis priemaišomis, kai kietųjų dalelių skersmuo neviršija 10 mm.

Maksimalus slėgis, m
Maks. našumas, m³ / val.
Maks. našumas, L / min.
Smulkintuvas
Galingumas, kW

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Ibo nuotekų siurblinės niekuo nenusileidžia savo konkurentams nei kokybės, nei komplektacijos prasme, nei garantijos periodu (2 metai). Bet tuo pat metu Ibo sugeba užtikrinti daug patrauklesnes siurblinių kainas savo klientams. Todėl atsakymas vienareikšmiškas, Ibo nuotekų siurblines verta pasirinkti dėl kainos ir kokybės santikio.
Taip, galima uždengti klozeto pajungimą su akle ir naudoti kitus pajungimus. Privalumas tas, kad šita siurblinė turi smulkintuvą ir galės susiadoruoti ne tik su nuotekomis iš dušo ar bidė, bet ir su virtuvės plautuve.