Membraniniai hidroforai

Kas yra hidroforai ir kuo išsiskiria membraniniai?

Hidroforo nauda pasireiškia tada, kai gyvenamajame name reikalingas vandens teikimas, pavyzdžiui, iš šulinio. Siurblys pumpuoja vandenį, tačiau jei jis įsijunginės kaskart, kai namuose atsukamas vandens čiaupas, jo eksploatacijos laikas tikrai nebus ilgas. Štai todėl reikalingas hidroforas, kuris yra tarsi vandens rezervuaras, saugantis vandenį, iki atsiras poreikis jį naudoti. Todėl hidroforas yra patikima siurblio apsauga ir drauge jis užtikrina vamzdyno vandens slėgio normalizavimą.

Hidroforai gali būti diafragminiai ir membraniniai. Membraninis bus puikus pasirinkimas, jei hidroforo reikia vandens tiekimo sistemų ir siurblių stabilizavimui, pastovaus slėgio sistemoje užtikrinimui, hidrosmūgių kompensavimui, šildymo sistemoms, karšto vandens tiekimo sistemoms.

Rinkdamiesi, kokį membraninį hidroforą pajungti, vertinkite vandens suvartojimo kiekius – tai padės  nuspręsti, kokios talpos hidroforas bus geras pasirinkimas Jums.

Taip pat įvertinkite, ar patogiau būtų vertikaliai, ar horizontaliai montuojamas hidroforas su membrana.

Bako konstrukcija
Pajungimai
Maks. darbinis slėgis, bar
Kilmės šalis
Gamintojas

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Membraniniai hidroforai yra populiariausi ir dažniausiai naudojami buityje. Pagrindinis privalumas - nesudėtinga priežiūrą. Esant poreikiui galima nesunkiai pakeisti hidroforo membraną ir/arba flanšą neturint jokių specialių žinių ir instrumentų. Suprantama remontas yra ženkliai pigesnis nei hidroforo keitimas nauju baku.
Rekomenduojame slėgį pasitikrinti 2 kartus per metus. Oro slėgį galima patikrinti ir pripusti esant reikalui su paprasta automobilio pompa. Rekomenduojamas oro slėgis yra 0.2 bar žemiau apatinės vandens tiekimo sistemos slėgio ribos.