Cirkuliaciniai siurbliai

Kas yra cirkuliaciniai siurbliai ir kam jie skirti?

Tokio tipo siurbliai skirti šildymo bei kondicionavimo sistemoms. Daugumą šių siurblių galima valdyti elektroniniu būdu – tai suteikia daug patogumo naudotojams. Galima paminėti ir tai, jog šiais laikais cirkuliaciniai siurbliai tinka darbui ir su saulės kolektorių sistemomis. Paprastai cirkuliaciniam siurbliui montuoti pasirenkama katilinės patalpa. Jei tokios galimybės nėra, jį pajungti galima ir kitoje uždaroje patalpoje, tačiau svarbu, kad ši erdvė būtų patikimai apsaugota nuo atmosferinio poveikio.

Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Cirkuliaciniai siurbliai skirstomi pagal našumą, slėgį ir montažinį ilgį. Kuo galingesnė šildymo sistema, tuo didesnis našumas reikalingas. Kuo ilgesnė šildymo trasa (pvz. šildomų grindų trasa ilgesnė nei vamzdynas sistemos su radiatoriais) tuo aukštesnis siurblio sukeliamas slėgis reikalingas. Na o montažinis ilgis dažniausiai nurodomas mm, pvz. 130mm arba 180mm ir jį reiktų tiesiog pasimatuoti.
Fiksuoto greičio cirkuliaciniai siurbliai suvartodavo labai daug elektros energijos, todėl Europoje jų daugiau nebeparduoda. Visi šiuolaikiniai cirkuliaciniai siurbliai prisitaiko prie realaus sistemos našumo ir proporcingai mažiną galingumą. Gera žinia ta, kad nauji siurbliai yra suderinami su senomis šildymo sistemomis.