Wilo nuotekų siurbliai

Ar Jums reikalingas aukštos kokybės nuotekų siurblys, puikiai savo funkcijas atliekanti nuotekų siurblinė už labai patrauklią kainą? Rinkitės mūsų asortimente iš „Wilo“ gaminių spektro! Aukšta kokybė, viliojantis kainos ir kokybės santykis, patvarumas, ilgaamžiškumas ir geriausia naudojimo patirtis – tai, ką garantuoja Wilo gaminiai.

Kas yra nuotekų siurbliai ir Wilo nuotekų siurblinės?

Nuotekų siurblių paskirtis yra išpumpuoti nuotekas į kanalizaciją ar nuotekų sistemas. Paprasti vandens siurbliai yra skirti švariam ar minimaliai užterštam vandeniui pumpuoti, o štai nuotekų siurbliai tuo ir skiriasi, kad jie puikiai išpumpuoja net labiau užterštus (molis, dumblas, kiti nešvarumai), klampios konsistencijos skysčius.

Tarp individualių namų savininkų itin dažnas sprendimas yra nuotekų siurblinės, labai operatyviai perkeliančios nuotekas iki tokio lygmens, kuriame jos tinkamai ir efektyviai apdorojamos, užtikrinant, kad nepateks į aplinką. Siurblinės išsiskiria labai sandaria konstrukcija, tad tinka montuoti ir patalpose. Negana to, nuotekų siurblinės labai lengvai montuojamos, tad pajungti galėsite ir patys – taip nepatirsite papildomų išlaidų.

Maksimalus slėgis, m
Maks. našumas, m³ / val.
Maks. našumas, L / min.
Smulkintuvas
Galingumas, kW

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Wilo nuotekų siurblinės turi daugybe konfigūracijų, todėl galima parinkti tinkama sprendimą bet kokiai situacijai. Suprantama, Wilo nuotekų siurbliai yra aukštos kokybės ir užtikrina ilgą sklandų nuotekų šalinimo sistemos tarnavimą.
Wilo nuotekų siurbliai dažniausiai pristatomi klientui per 2-3 darbo dienas po užsakymo. Kartais tam tikro modelio gali nebūti sandėlyje Lietuvoje, tokiu atveju tiekimas gali užtrukti 2-4 sav. Kiekvienas tiekimo iš gamyklos užsakymas derinamas su klientu individualiai.