Fekaliniai siurbliai su smulkintuvu

Kas yra fekaliniai siurbliai su smulkintuvu ir kuo jie skiriasi nuo įprastų?

Fekalinių siurblių paskirtis – pumpuoti nuotekas ir kitą užterštą skystį. Tai gali būti ir molingas vanduo, dumbliai, tačiau bene dažniausiai šie siurbliai naudojami kanalizacijų tuštinimui. Nuo įprastų smulkintuvą turintys fekaliniai siurbliai skiriasi tuo, jog jie turi specialų smulkintuvą, galintį suskaidyti net didesnes atliekas, kurios įprastai galėtų užkimšti sistemą. Tad jei nuotekose ar kitame siurbiamame skystyje yra didesnių priemaišų, tai fekalinis siurblys su smulkintuvu bus geriausias pasirinkimas.

Fekaliniai siurbliai su smulkintuvu efektyviai susmulkins skystyje esančias priemaišas ir apsaugos nuo sistemos užsikimšimo ar kitų nesklandumų. Susmulkintos nuotekos gali būti transportuojamos ir plonesniais vamzdžiais.

Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Smulkintuvas rekomenduojamas kai yra ilga nuotekų trasa arba kai yra tikimybė, kad į kanalizaciją pateks stambūs daiktai, kurių normaliu atveju neturėtų būti (pvz. sauskelnės, guminės pirštinės ar pan.) Siurbliai su smulkintuvu stipriai rekomenduojami nuomojamoms sodyboms, viešosioms patalpoms ir t.t.
Kol siurblys naujas, jokia priežiūra nebereikalinga. Po ilgesnės eksploatacijos gali pasitaikyti siurblio peilio strigimas. Jei tokie strigimai pasikartoja dažnai, galimai siurblio smulkintuvas po ilgo intensyvaus naudojimo susidėvėjo. Tokiu atveju reiktų pasikeisti siurblio smulkintuvo peilį.