Siurbliai su hidroforu 60 L

Kur naudojami vandens siurbliai su hidroforu?

Iš siurblio ir hidroforo sudaryta vandens tiekimo sistema užtikrina sklandų ir labai patogų vandens tiekimą iš šulinio, tvenkinio ar kito vandens šaltinio. Tad jei savo sklype turite šulinį, toks prietaisas leis labai nesudėtingai šulinio vandenį atvesti iki namų ir juo naudotis buityje. Taip pat siurbliai su hidroforais pasiteisina laistymui sodo sklypuose.

Vandens siurbliai su hidroforu 60 l tiks ten, kur vandens suvartojimas traktuojamas kaip vidutinis. Kartais jie pasirenkami ir gyvenamiesiems namams, jei gyvena 1–2 asmenys, tačiau dažniausiai įkurdinami sodybose, sodo nameliuose, kur negyvenama nuolat ir vandens poreikis nėra nenutrūkstamas.

Įsiurbimo gylis, m
Bako konstrukcija
Galingumas, kW
Maks. našumas, m³ / val.
Maksimalus slėgis, m
Kilmės šalis
Gamintojas

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Siurbliai su 60L hidroforo baku yra optimalus pasirinkimas daugumoje atveju. Bakas yra pakankamai didelis, kad siurblys dažnai nestartuotų, atitinkamai siurblys ilgiau tarnaus ir naktį tikriausiai nebestartuos (ir nekels triukšmo). Kitą vertus siurblys su 60L hidroforu vis dar yra pakankamai kompaktiškas.
Pasirenkant siurblį su hidroforu reiktų įsivertinti, ar pakankamas 9m įsiurbimas? Ar vis dėl to vanduo yra gyliau ir reikalingas siurblys su inžektoriumi? O sekančiame žingsnyje reikia pasitikslinti poreikius vandens našumui ir slėgiui sistemoje bei pasirinkti tinkamo galingumo siurblį.