Vandens siurbliai gręžiniams

Kas yra vandens siurbliai gręžiniams ir kuo jie išsiskiria?

Šio tipo giluminiai panardinami siurbliai yra skirti tiekti vandenį iš gręžinių. Tad jei šalia namų, sodybos, sodo namelio ar tiesiog sodo sklype planuojate įrengti vandens gręžinį, vienas svarbiausių klausimų, kurį turite apsvarstyti, yra būtent vandens siurblys: kokį rinktis, kur pirkti, kiek pinigų galite skirti šiam pirkiniui.

Gręžiniams skirti siurbliai tiekia vandenį iš labai didelio gylio – tai vienas iš esminių juos identifikuojančių aspektų.

Gręžinių siurblių montavimą ir pajungimą atlieka specialistai, kurie gręžinį įrengia.

Optimalus slėgis, m
Maksimalus slėgis, m
Giluminio siurblio diametras

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Gręžinio siurblio veikimui reikalinga valdymo automatika (hidroforo talpa, slėgio relė arba dažnio keitiklis, paleidimo pultas). Taip pat reikalingas montavimo komplektas (jungtys, vamzdys, adapteris, atbulinis vožtuvas, grąžinio dangtis, kabelis, trosas ir t.t.)
Esant pernelyg galingam siurbliui galimi 2 scenarijai. Siurblio našumas gali viršyti maksimalų gręžinio našumą, kuo pasiekoje yra tikimybė išpumpuoti vandenį ir pasiekus orą perkaitinti siurblį. Be to pernelyg didelis našumas kenkia grąžinio filtrams. Kitas svarbus momentas - slėgis. Pernelyg galingo siurblio darbinis slėgis yra aukštesnis, todėl siurblys veiks neefektyviai (vartos daugiau elektros) ir paleidimo momentu smūgiuos per visą vamzdyną.