Vandens siurbliai šuliniams

Kas yra vandens siurbliai šuliniams ir kada jie naudingi?

Pavadinimas labai aiškiai nurodo šių gaminių paskirtį – siurbliai skirti vandeniui iš šulinių siurbti. Vienas iš šio tipo gaminių išskirtinumų yra tas, jog jie skirti vandeniui su smėlio priemaišomis.

Panardinamas giluminis vandens siurblys šuliniui bus daug patogumo suteikiantis daiktas, jei yra poreikis iš šulinio nuvesti vandenį į kitą tašką, pavyzdžiui, į namus, laistymui ir pan. Vandens siurblys turi didelį pranašumą dėl to, kad jį naudojant nelieka poreikio vandenį iš šulinio kelti savo jėgomis. Vandens siurbliai pasirūpina komfortišku ir sparčiu švaraus vandens tiekimu iš šulinio.

Optimalus našumas, m³ / val.
Optimalus slėgis, m
Giluminio siurblio diametras
Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Panardinami siurbliai šuliniams turi vandens paėmimą apačioje ir gali veikti esant dalinai panardinti. Taip pat šitie siurbliai turi plūdę arba kitokią apsaugą nuo sausos eigos.
Montavimui šulinyje tinka tik šuliniui skirti siurbliai. Kadangi jie turi vandens pasiurbimą apačioje, judėdamas siurblio viduje vanduo efektyviai aušina siurblio variklį. Gręžinio siurbliui net ir pilnai panardintam į vandenį variklio aušinimas nėra pakankamas, nes vanduo nejuda pro variklio korpusą ir nenuimą šilumos.