Ibo giluminiai vandens siurbliai

Giluminiai vandens siurbliai yra skirti vandens siurbimui iš didelio gylio, todėl dažniausiai naudojami gręžiniuose bei šuliniuose. Šie prietaisai padeda užtikrinti vandens tiekimą nuosavuose namuose, sodybose, sodų bendrijose ar pramoninėse įmonėse. Giluminiai siurbliai montuojami po vandeniu, todėl yra ne tik funkcionalūs, bet ir nematomi, todėl aplinka atrodo estetiškai.

Kokybiški ir nebrangūs giluminiai vandens siurbliai Ibo

Vienas geriausių vandens siurblių gamintojų rinkoje – daugiau nei dvidešimt metų patirties siurblių sektoriuje turinti įmonė IBO. Šio lenkų gamintojo giluminiai siurbliai pasižymi patikimumu, kokybe, našumu ir konkurencinga kaina. Šio gamintojo giluminių vandens siurblių kainos prasideda vos nuo 140 eurų, o įvairių akcijų metu taikomos didelės nuolaidos. Be to,  IBO vandens siurblius gana paprasta sumontuoti, todėl didelė tikimybė, kad galėsite tai padaryti savarankiškai be papildomos pagalbos ir be papildomų išlaidų.

Giluminio siurblio diametras
Siurblio variklis

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Ibo giluminiai siurbliai pasižymi aukšta kokybe ir yra patogūs montavimui. Populiariausi yra 3Ti ir 3SDm serijos 3 colių siurbliai dėl jų efektyvumo ir patrauklios kainos. Kadangi siurbliai yra 3 colių, jie lengvai telpa į gręžinį ir praeina pro storesnį adapterį, kur klasikinis 4 colių giluminis siurblys netilptų. Be to šitie siurbliai turi integruotą paleidimo kondensatorių ir 20m kabelį, todėl jiems nebereikalingas papildomas paleidimo pultas.
Ibo giluminius siurblius turime sandėlyje, todėl pristatymas klientui galimas jau sekančia dieną po užsakymo. Pristatymas visada yra nemokamas. Taip pat Ibo giluminius siurblius galima atsiimti iš mūsų sandėlio Vilniuje netoli oro uosto.