IBO gamintojo prekės

Renkantis naują vandens, nuotekų, fekalinį ar kitokio tipo siurblį tarsi taisyklė priimta vertinti tokius parametrus kaip galingumas, našumas, slėgis ir pan. Tačiau dar labai reikšmingas vertinimo kriterijus yra gamintojas. Vienas geriausių mūsų pasiūloje – „Ibo“.

Kodėl verta rinktis „Ibo“ vandens siurblius?

IBO yra lenkų gamintojas, labai vertinamas ne tik dėl patikimų gaminių, tačiau ir dėl patrauklaus kainos bei kokybės santykio. Ši kompanija rinkai teikia labai aukštos kokybės įvairių tipų siurblius, pasiekiančius naudotojus tiek rytinėje, tiek vakarinėje Europos dalyje. Neabejotinai mūsų šalyje IBO siurbliai yra vieni paklausiausių.

Siurblių gamybą pradėjusi 1999 metais ši kompanija sparčiai žengė pirmyn ir užkariavo rinkas dėl aukštos gaminių kokybės, ekonomiškumo, našumo. Vienas kertinių jų privalumų yra kaina, kuri vilioja tikrai daug pirkėjų.

Ibo gaminiai

Šis lenkų gamintojas turi aukštas pozicijas siurblių sektoriuje. Mūsų el. parduotuvės asortimente galite rinktis skirtingų tipų Ibo siurblius. Čia parduodami:

  • vandens siurbliai su hidroforu;
  • giluminiai vandens siurbliai;
  • fekaliniai siurbliai;
  • vandens siurbliai;
  • drenažiniai siurbliai;
  • vibraciniai siurbliai;
  • nuotekų siurblinės.

Kuris gaminys reikalingas Jums?

Tiesa, siurblių montavimas / pajungimas nesudėtingas, tikėtina, jog darbus lengvai atliksite patys.

Kur pirkti gerus „Ibo“ vandens siurblius pigiau?

Svarstote, kur įsigyti kokybišką, ilgai tarnausiantį Ibo siurblį? Domina patraukli kaina? Tuomet Ibo gaminiai iš  mūsų el. parduotuvės internetu bus puikus pasirinkimas. Siurblių kainos varijuoja plačiame diapazone, tačiau pigiausi nekainuoja nė šimto eurų! Daug siurblių patenka į kainų kategoriją nuo 100 iki 300 eurų, o kai taikomos akcijos, jie kainuoja dar pigiau.

Jums nereikės rūpintis prekės pristatymu. Atvešime užsakymą nurodytu adresu, nepriklausomai nuo to, ar Jūsų miestas Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė ar kažkuris kitas.