Panardinami fekaliniai siurbliai

Kas yra panardinami fekaliniai siurbliai ir kam jie naudojami?

Fekaliniai siurbliai yra puikus pasirinkimas, jei reikia siurbti nuotekas ar kitus skysčius, galinčius būti tirštesnės, klampios konsistencijos ir / ar savo sudėtyje turėti papildomų priemaišų. Bene dažniausiai fekaliniai siurbliai naudojami kanalizacijų talpoms tuštinti.

Panardinami siurbliai, kaip sako pats pavadinimas, yra panardinami į skystį, kurį reikia išsiurbti. Tad renkantis tokį siurblį tikslinga įvertinti gamintojo ir / ar pardavėjo rekomendacijas, kokiame gylyje geriausia siurblį panardinti, koks gylis yra minimalus, siekiant sklandaus prietaiso veikimo.

Be to, reikia atsižvelgti į siurblių galingumą, našumą, slėgį bei kitus aspektus. Palyginkite juos su savo poreikiais ir kur kas lengviau atsirinksite tai, kas atitinka Jūsų reikalavimus.

Jei reikia siurbti skystį su priemaišomis, verta pasirinkti smulkintuvą turintį fekalinį siurblį.

Smulkintuvas
Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Užsakymą panardinamas fekaliniam siurbliui galima pateikti mūsų puslapio sistemoje ir apmokėti jį internetų (Paysera) arba banko pavedimu. Taip pat galima atsiskaityti Venipak kurjeriui pristatymo metu grynais arba banko kortele (tokiu atveju taikomas 5% komisinis mokestis).
Pasirenkant panardinamą fekalinį siurblį svarbu įsivertinti darbo sąlygas. Pirmas momentas yra kėlimo aukštis, t.y. aukščių skirtumas nuo nuotekų šulinio dugno iki aukščiausio trasos taško. Sekantis momentas būtų trasos vamzdžio storis ir ilgis, tai svarbu, nes trasos vamzdynas įneša papildomą pasipriešinimą. Taip pat reiktų įsivertinti pageidaujamą siurblio našumą. Na ir paskutinis svarbus dalykas būtų siurblio darbo sąlygos. Esant viešosioms patalpoms arba nuomojamoms patalpoms rekomenduojami siurbliai su smulkintuvu. Visais kitais atvejais esant pakankamam siurblio sukeliamam slėgiui ir tvarkingai buitinei eksploatacijai rekomenduojami siurbliai be smulkintuvo.