Ibo cirkuliaciniai siurbliai

Kad šildymo ir kondicionavimo sistemos veiktų sklandžiai, būtina užtikrinti vandens cirkuliaciją sistemoje. Vanduo nejuda pats savaime, todėl šią funkciją atlieka cirkuliaciniai vandens siurbliai. Šio tipo siurbliai dažniausiai montuojami katilinėje ar kitoje uždaroje patalpoje, apsaugotoje nuo nepageidaujamo atmosferos poveikio.

Efektyvūs ir energiją taupantys cirkuliaciniai siurbliai

IBO cirkuliaciniai siurbliai išsiskiria efektyvumu, ekonomiškumu ir patogiu valdymu. Šis įrenginys leidžia nustatyti norimą temperatūrą namuose ar kitoje patalpoje ir sumažinti šildymo kaštus, palaikant mažesnę aplinkos temperatūrą tuo metu, kai nieko nėra namuose. Be to, šio tipo vandens siurbliai šildymui pagerina metalinių šildymo sistemos dalių šilumos atidavimą aplinkai.

Montažinis ilgis, mm
Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Ibo cirkuliaciniai siurbliai yra aukšto efektyvumo ir mažina elektros suvartojimą. Šitie cirkuliaciniai siurbliai yra ilgaamžiški ir pasižymi gera kaina, lyginant su kitų gamintojų analogais.
Populiariausius Ibo cirkuliacinių siurblių modelius turime savo sandėlyje Vilniuje, todėl pristatymas klientui užtrunka tik 1 darbo dieną. Siuntimas per Venipak pirkėjui  nieko nekainuoja. Esant skubiam atvejui yra galimybė atsiimti Ibo cirkuliacinį siurblį iš mūsų sandėlio Vilniuje netoli oro uosto.