LEO gamintojo prekės

LEO GROUP (įtraukta į Šendženo vertybinių popierių biržos sąrašus, akcijos kodas 002131) yra nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų ir plėtros, projektavimo, gamybos, rinkodaros ir klientų aptarnavimo veikla, teikianti visas siurblių asortimento paslaugas. LEO yra pirmoji į biržos sąrašus įtraukta Kinijos siurblių pramonės įmonė. Pažymėtina, kad LEO turi vienintelį valstybės įgaliotą šios pramonės šakos techninį centrą.

LEO siurbliai parduodami daugiau kaip 140 šalių ir regionų Europoje, Šiaurės Amerikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Okeanijoje ir t. t. Jie atlieka svarbų vaidmenį vandens apsaugos, vandens išteklių, elektros energijos gamybos, naftos chemijos pramonės, kalnakasybos, metalurgijos, gaisrų gesinimo, ŠVOK, žemės ūkio drėkinimo, civilinio vandens tiekimo ir drenažo ir kt. srityse.

Šiuo metu LEO turi dvi atskiras komandas, atsakingas už pramonines ir civilines programas. Turėdama keturias gamybos bazes Kinijoje, LEO turi tvirtą pagrindą artimiausioje ateityje tapti pasaulinio lygio siurblių ir siurbimo sistemų sprendimų tiekėju.