Pedrollo drenažiniai siurbliai

„Pedrollo“ yra vienas populiariausių ir labiausiai vertinamų gamintojų vandens siurblių sektoriuje. Tai italų kompanija, kurios siurbliais kelis dešimtmečius džiaugiamasi daugelyje pasaulio šalių. Jau kuris laikas „Pedrollo“ gaminius pamėgę ir pirkėjai Lietuvoje. Nenuostabu, aukšta kokybė, puikus kainos ir kokybės santykis, patvarumas lemia dideles simpatijas šio gamintojo produkcijai.

Kur naudojami drenažiniai siurbliai Pedrollo?

Drenažiniai siurbliai pumpuoja tiek švarų, tiek šiek tiek užterštą vandenį, pavyzdžiui, lietaus, gruntinį ir pan. Šie siurbliai labai pasiteisina, kai reikia iš tvenkinio ar kito vandens telkinio pumpuoti vandenį laistymui, taip pat kai yra poreikis siurbti vandenį iš šulinio, iš baseino ar kt. O jei namuose trūkus vamzdžiui ar po itin gausaus lietaus rūsį ar kitą patalpą užlies vanduo, Jums taip pat geriausiu pagalbininku bus drenažinis siurblys!

Šio tipo siurblių montavimas nėra sudėtingas, tačiau jei neturite praktikos, geriau pajungimą patikėkite specialistams.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Visiems Pedrollo drenažiniams siurbliams suteikiama 2 metų garantija. Realiai yra nemažai klientų kurie eksploatuoja Pedrollo drenažinius siurblius be priekaištų jau virš 10metų. Be to turime kvalifikuotą siurblių servisą, todėl net ir pasibaigus garantiniam periodui remontas atliekamas greitai ir kokybiškai.
Mūsų komandos specialistai suteikia pilną techninę informaciją ir profesionalią konsultaciją telefonu ir elektroniniu paštu. Prašome dėl visų turimų klausimų kreiptis į mums Jums patogiausiu būdu arba užpildyti užklausos formą mūsų puslapyje.