Grundfos gamintojo prekės

Įsirengiant naujus namus, rekonstruojant, remontuojant senuosius, atnaujinant vandentiekio, šildymo ar kitas sistemas dažnai keičiamas ir siurblys ar kitos vandens tiekimo sistemos dalys. Renkantis tokį pirkinį dažnas žino, jog būtina vertingi jo galingumą, našumą, slėgį bei kitus esminius techninius parametrus bei palyginti juos su savo poreikiais. Visa tai yra teisingi pasirinkimo proceso žingsniai, tačiau visgi nedaugelis vertina tokį kriterijų kaip gamintojas. Vienas iš lyderiaujančių šiame kontekste yra „Grundfos“! Jų gaminių galite išsirinkti mūsų el. parduotuvėje labai gera kaina.

Kodėl verta rinktis Grundfos vandens siurblius?

„Grundfos“ šiame sektoriuje veikla jau skaičiuoja solidžią patirtį – vandens įrangos versle įmonė „sukasi“ nuo 1940 metų. Sparčiai įsitvirtinusi dar ir šiandien ji užima labai aukštas pozicijas, gauna geriausius klientų vertinimus, pasižymi išskirtine gaminių kokybe bei funkcionalumu ir nuolat sukasi tarps šio sektoriaus lyderių.

Tai – viena didžiausių siurblių gamintojų visame pasaulyje, kasmet vartotojams tiekianti milijonus savo gaminių. Tad būkite tikri, kad pirkdami „Grundfos“ siurblį investuosite į geriausią gaminį, kurio gamybos procesas grindžiamas ilgamete patirtimi, profesionaliais sprendimais, naujausių technologijų teikiamomis galimybėmis. Visi gamybos procesai – nuo projektavimo iki galutinio gaminio – yra atliekami aukštos kvalifikacijos savo srities profesionalų.

„Grundfos“ siurblių paskirtis – tiekti vandenį geriamojo vandens sistemoms, buičiai namuose, laistymo sistemoms, pramonės įrenginiams, pastatų šildymo ir / ar vėsinimo sistemoms, taip pat nuotekoms šalinti ir kt. Siurbliai užtikrina sklandų bei efektyvų vandens tiekimą.

Mūsų šalyje „Grundfos“ siurbliai šioje rinkoje siūlomi jau senokai. Jie pelnę naudotojų simpatijas ir tikrai patenka į populiariausiųjų kategoriją. Siurbliai yra skirtingo galingumo, našumo, skiriasi jų paskirtis ir kiti parametrai, tad  net patys išrankiausi pirkėjai atranda tobulai jų poreikius atitinkančius „Grundfos“ gaminius.

Siurblius nesudėtinga montuoti / pajungti. Bet jei neturite patirties, šiuos darbus geriau patikėti specialistams.

Grundfos gaminiai

Šis danų gamintojas yra vienas iš geriausiai vertinamų vandens siurblių sektoriuje. Mūsų el. parduotuvės asortimente galite rinktis tokius „Grundfos“ produktus:

  • vandens siurbliai;
  • sausai pastatomi siurbliai;
  • nuotekų siurblinės;
  • cirkuliaciniai siurbliai;
  • panardinami drenažiniai siurbliai;
  • panardinami nuotekų siurbliai;
  • giluminiai vandens siurbliai;
  • panardinami šuliniams skirti vandens siurbliai.

Norintiems aukščiausios kokybės „Grundfos“ tikrai patiks.

Kur pirkti gerus Grundfos siurblius internetu pigiau?

Ieškantiems „Grundfos“ gaminių labai platų pasirinkimą siūlome savo asortimente. Siurbliai patraukliomis kainomis, prie kiekvieno gaminio yra aprašymas ir kita svarbi informacija.

Pirkti mūsų el. parduotuvėje ne tik pigu, bet ir patogu, nes nereikės sukti galvos dėl pristatymo! Atvešime prekes nepriklausomai nuo to, koks miestas yra Jūsų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Alytus, Plungė, Ukmergė, Tauragė ar kažkuris kitas.