Grundfos giluminiai vandens siurbliai

Ieškote patikimo giluminio vandens siurblio? Sunkoka išsirinkti plačioje pasiūloje? Sutinkame, giluminių siurblių spektras rinkoje išties labai didelis – skirtingas galingumas, našumas bei kiti kriterijai suponuoja labai dideles pasirinkimo galimybes vartotojams. Daugelis būtent šiuos kriterijus ir vertina, lygina juos su savo turimomis sistemomis, poreikiais ir pan. O ar žinote, į ką dar tikslinga atsižvelgti renkantis giluminį siurblį? Į gamintoją! Juk jis yra itin glaudžiai susijęs su gaminio kokybe, patikimumu, todėl labai reikšmingas. Vieni geriausiai vertinamų yra „Grundfos“ giluminiai vandens siurbliai. Platų jų pasirinkimą rasite mūsų el. parduotuvėje.

Kas yra giluminiai vandens siurbliai Grundfos?

Giluminiai vandens siurbliai yra naudojami šuliniams ir gręžiniams. Šių siurblių paskirtis – užtikrinti sklandų vandens tiekimą iš šulinio arba gręžinio. Nors tarp šiems vandens šaltiniams skirtų siurblių skirtumų nedaug, tačiau orientuoti į naudojimą šuliniuose turi didesnį atsparumą smėlio priemaišoms. Verta paminėti ir tai, jog giluminį siurblį galite pritaikyti baseinui, jei reikia perpumpuoti vandenį.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Vienareikšmiškai, Grundfos yra itin aukštos kokybės giluminiai siurbliai. Be to Grundfos SQE turi unikalią sistemą, kurioje dažnio keitiklis yra įmontuotas į pačio siurblio variklį. Pasirinkus Grundfos giluminį siurblį užtikrinsite ilgą ir nerūpestingą vandens tiekimą iš grąžinio arba šulinio. 
Grundfos giluminius siurblius pristatome savo klientas su Venipak kurjeriu per 1-2 darbo dienas po užsakymo. Pristatymas yra visiškai nemokamas. Taip pat yra galimybė suderinti apmokėto užsakymo atsiėmimą iš mūsų partnerių sandėlio didžiausiuose Lietuvos miestuose.