Wilo cirkuliaciniai siurbliai

Renkatės naują cirkuliacinį siurblį? Ieškote geriausio gamintojo, tinkamiausių parametrų, patrauklios kainos, tiesa? Be techninių charakteristikų, puikaus kainos ir kokybės santykio, labai svarbus gamintojas. Juk būtent jo puoselėjamos vertybės, požiūris, diegiamos technologijos labai glaudžiai siejasi su gaminių kokybe. Štai kodėl Jums siūlome atkreipti dėmesį į Wilo cirkuliacinius siurblius. Tai puikus kainos ir kokybės santykis kiekvienam iš Jūsų!

Kas yra cirkuliaciniai siurbliai Wilo?

Cirkuliaciniai siurbliai yra neatsiejama vandens tiekimo, šildymo sistemų dalis. Įsivaizduokite sudėtingas minėtas sistemas ir jose esantį vandenį. Pastarasis turi judėti, t. y. cirkuliuoti sistemoje. O tam, kad jis judėtų, reikia specialaus prietaiso, kuris tą vandenį varinėtų. Štai Jums ir cirkuliacinio siurblio paskirtis – jis užtikrina, kad šildymo, vandens tiekimo sistemoje vanduo cirkuliuos.

Šio tipo siurblius rekomenduojama montuoti katilinėse, kur jie bus efektyviai apsaugoti nuo atmosferos poveikio. Tačiau katilinės yra ne visuose namuose, tad tokiu atveju siurbliui reikia ieškoti kitos vietos. Jį galima pajungti ir namuose, tačiau, kaip minėjime, svarbu, jog jis būtų apsaugotas nuo drėgmės, temperatūrų svyravimo ir kito poveikio iš aplinkos.

Sklandžiam sistemos veikimui labai svarbu yra kokybiškas, patvarus, patikimas cirkuliacinis siurblys. Tad rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į gamintoją ir prioritetą teikite tiems, kurių produkcija pozicionuojama labai palankiai. Vienas iš tokių gamintojų yra „Wilo“, garantuojantis vokišką kokybę.

Maksimalus slėgis, m
Montažinis ilgis, mm
Pajungimai

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Wilo yra populiariausi cirkuliaciniai siurbliai Europoje. Savo poziciją Wilo pagristai užimą dėl aukščiausio patikimumo ir efektyvumo. Wilo cirkuliaciniai siurbliai montuojami ne tik šildymo sistemose bet ir dažniausiai montuojami daugumos gamintojų į dujinius šildymo katilus bei šilumos siurblius.
Wilo cirkuliaciniai siurbliai pristatomi klientui per 1 darbo dieną, nes dauguma modeliu yra sandėliuojami Lietuvoje. Pristatymas klientui nieko papildomai nekainuoja.