Hailin gamintojo prekės

HAILIN POWER nuo 1999 m. daugiausia dėmesio skiria dyzeliniams vandens siurbliams. Nuo pat pirmos dienos oro aušinami dyzeliniai vandens siurbliai yra pagrindiniai įmonės produktai. HAILIN POWER yra puikus pasirinkimas tiems, kurie supranta kokybę. Jei ieškote patikimų nešiojamųjų variklio varomų siurblių, pataikėte į tinkamą vietą. Įmonė gamina vieno ir dviejų cilindrų oru aušinamus dyzelinius vandens siurblius nuo 1.5 iki 6 colių. HAILIN dyzeliniai vandens siurbliai yra varomi patikimu, tvirtai sukonstruotu oru aušinamu dyzeliniu varikliu - nuo švaraus vandens siurblių, aukšto slėgio siurblių, sunkiasvorių nuotekų siurblių, ekonomiškų pusiau nuotekų siurblių iki cheminių medžiagų siurblių.

Dyzeliniai švaraus vandens siurbliai puikiai tinka bendram vandens perpumpavimui, baseinų vandens šalinimui, laistymui ir civilinei inžinerijai. Siurblio korpusas ir siurblio dangtis pagaminti iš patvaraus aliuminio lydinio, kartu su ketaus sparnuotėmis ir difuzoriais, todėl padidėja siurblio našumas, ilgaamžiškumas ir geresnis veikimas, kai jo reikia. Savisiurbė konstrukcija gerokai palengvina jūsų darbą (kad siurblys veiktų, reikia pirminio užpildymo).

Dyzeliniai nešvaraus vandens siurbliai yra specialiai sukurti statybų aikštelėje ir civilinėje inžinerijoje esančioms nuotekoms siurbti.  Siurblio korpusas ir siurblio dangtis pagaminti iš patvaraus aliuminio lydinio, kartu su ketaus sparnuotėmis ir difuzoriais, todėl padidėja siurblio našumas, ilgaamžiškumas ir geresnis veikimas, kai to reikia. Savisiurbė konstrukcija gerokai palengvina jūsų darbą (kad siurblys veiktų, jį reikia iš pradžių užpildyti). Kietųjų dalelių pralaidumas 20-27 mm.

Dyzeliniai aukšto slėgio siurbliai puikiai tinka laistymui, gaisrų gesinimui ir civilinei inžinerijai. Jie būna su viena sparnuote ir dviem sparnuotėmis. Siurblio korpusas ir siurblio dangtis pagaminti iš patvaraus aliuminio lydinio, kartu su aliuminio sparnuotėmis ir difuzoriais, todėl padidėja siurblio našumas, ilgaamžiškumas ir geresnis veikimas. Savisiurbė konstrukcija gerokai palengvina jūsų darbą (kad siurblys veiktų, reikia pradinio užpildymo). Triguba išleidimo anga galima užsakyti pagal pageidavimą.

Dyzeliniai cheminių medžiagų ir jūros vandens siurbliai puikiai tinka cheminiams skysčiams perpumpuoti ir naudojami laivuose jūros vandeniui pašalinti. Siurblio korpusas, siurblio dangtis, sparnuotė ir difuzorius pagaminti iš PA66 plastiko. Savisiurbė konstrukcija gerokai palengvina jūsų darbą (kad siurblys veiktų, reikia iš pradžių jį užpilti).