vandens-siurbliai.lt projektas priklauso įmonei Prolita, UAB. Savo veikla pradėjome 2010 metais. Fokusavimas į kliento techninių užduočių sprendimą, dėmesys detalėms, profesionalumas ir tik aukštos kokybės laiko patikrinta produkcija bei teikėjai suponavo, kad šiandien galime pasidžiaugti pelnytu klientų pasitikėjimu ir kokybiškomis paslaugomis – prekyba vandens siurbliais, vandentiekio ir santechnikos įranga.

Išskirtinį dėmesį skiriame kliento poreikių išsaikinimui, techninės užduoties išsiaiškinimui ir tik po to pateikiame tinkamą pasiūlymą. Jei abejojate savo sprendimu ir nežinote ką pasirinkti, vandens-siurbliai.lt specialistai visada galės suteikti techninę konsultaciją, pateikti išsamią techninę informaciją, akcentuoti esminius aspektus ir atkreipti dėmesį į iškirtinės siurblio savybes. Išsami informacija ir profesionalų pagalba padeda vandens-siurbliai.lt klientams priimti teisingą sprendimą.

vandens-siurbliai.lt užtikrintas patogus ir operatyvus prekių pasirinkimas - prekių filtrai leidžia klientui rinktis tik konkrečiai jo poreikius atitinkančias prekes, taip taupant laiką.

Jau dag metų dirbame su žinomiausiais vandens siurblių gamintojais: Pedrollo, Franklin Electric, Sistema, Ebara, Wilo, Grundfos, Ibo ir kitais. Siurblius komplektuojame tik su aukščiausios rūšies armatūra, tokių gamintoju kaip General Fittings, Officine Rigamonti, Tiemme ir panašiai.

Mūsų veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba vandens siurbliais ir vandentiekio/nuotekų šalinimo įranga. Pagal kliento poreikius parengiame specialius pasiūlymus ir sąmatas siurbliams bei siurblio pajungimo komplektams. Dirbame su privačiais klientais, profesionaliais siurblių montuotojais ir mūsų srities prekybos įmonėmis. Pagrindinės vandens-siurbliai.lt veiklos kryptys:

  • Giluminiai panardinami vandens siurbliai: siurbliai gręžiniams arba šuliniams, padedame parinkti teisingą modelį ir esant poreikiui galime pateikti pilną pajungimo komplektą.
  • Hidroforai: siurbliai su hidroforais įvairių bako didžių ir galingumų. Naudojami vandens tiekimui iš šulinių ar ežerų, tinka tiek vandentiekiui, tiek laistymui. Pats paprasčiausias ir labiausiai prieinamas būdas turėti vandenį. Konsultuojame parinkimo ir pajungimo klausimais. Galime pasiūlyti pajungimo ir, esant poreikiui, atsargines dalis.
  • Fekaliniai siurbliai: siurbliai nuotekoms ir pramonei. Turime modelius su atviro tipo sparnuote, su tuneline sparnuote ir su smulkintuvais. Tinkami buitiniam naudojimui, pramonei ir žemės ūkiui.
  • Drenažiniai siurbliai: siurbliai skirti apsaugoti patalpas nuo gruntinių vandenų, ištuštinti baseiną, pripildyti kubilą iš ežero ir kitoms panašioms paskirtims.
  • Vandens siurbliai laistymui: sausai pastatomi arba panardinami. Parenkame tinkamą siurblį pagal laistymo sistemos parametrus.
  • Nuotekų siurblinės: siurblinės montuojamos už klozeto, siurblinės aptarnaujančios visą namą, restoraną senamiesčio rūsyje arba viešbutį. Daugumą variantų pastoviai palaikome sandėlyje.
  • Cirkuliaciniai siurbliai: šildymo sistemoms arba karštam buitiniam vandeniui. Nepriekaištinga kokybė iš geriausių pasaulio gamintojų.
  • Sausai statomi vandens siurbliai: pramonei ir žemės ūkiui. Srieginiai arba flanšiniai pajungimai. Labai platus spektras.
  • Hidroforo talpos: membraninės arba diafragminės, geriamam vandeniui arba šildymo sistemoms. Bakų talpos 3L iki 500L. Varem, Global Water Solutions, AquaSky ir kitų patikimų gamintojų. Pastoviai palaikomas likutis sandėlyje.
  • Dažnio keitikliai vandens siurbliui: Wasinex ir Electroil Archimede. Turime modelius skirtingam galingumui tiek vienfaziam, tiek trifaziam siurbliui. Užtikrina stabilų vandens sistemos slėgį ir ilgalaikį siurblio veikimą.