Grundfos siurbliai su hidroforu

Vandens siurbliai su hidroforu yra labai populiarūs siurblių sektoriuje, kadangi jie gali būti bene vienintelė išeitis komfortiškai naudotis vandeniu ten, kur nėra centralizuoto vandentiekio, pavyzdžiui, vienkiemiuose, sodų bendrijose ir pan. Jei Jums reikalingas geras siurblys su hidroforu, siūlome mūsų asortimente rinktis iš plataus Grundfos siurblių su hidroforu spektro.

Kas yra siurbliai su hidroforu ir kodėl verta rinktis Grundfos?

Kaip galima nuspėti, siurblys su hidroforu yra du prietaisai viename – ir siurblys, ir hidroforas. Jie ypač pasiteisina, jei aktualus slėgio pakėlimas ar vandens tiekimas iš šulinio. Jie labai dažnai pasirenkami sodo nameliams, sodyboms ar gyvenamiesiems namams, nes užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą aprūpinimą vandeniu.

Siurbliai su hidroforu yra statomi sausai, todėl jiems paprastai reikia numatyti vietą. Gerai tai, jog šie siurbliai yra kompaktiški ir neužima daug vietos.

Hidroforo talpa naudinga tuo, jog yra tarytum vandens rezervuaras, dėl ko siurblys apsaugomas nuo dažno junginėjimosi.

„Grundfos“ yra danų gamintojas, vandens siurblius rinkai tiekiantis jau ne vieną dešimtmetį. Sukaupta ilgametė patirtis, atsidavusi komanda, inovatyvios idėjos bei moderniausių technologijų diegimas svariai prisideda prie to, kad kasmet milijonai Grundfos siurblių su hidroforu pelno simpatijas naudotojų visame pasaulyje.

Įsiurbimo gylis, m
Galingumas, kW
Maks. našumas, m³ / val.
Maksimalus slėgis, m

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Grundfos gamina tik aukščiausio kokybės ir šiuolaikinius poreikius atitinkančius poreikius. Pasirinkant Grundfos renkatės aukščiausios kokybės produktą ir visada galite būti tikri, kad siurblys tarnaus ilgai ir be priekaištu.
Grundfos siurbliai su hidroforu (Pvz.: Grundfos SCALA21) pasižymi kompaktiškumu ir mažu triukšmingumu. Bet reikia atkreipti dėmesį į įsiurbimo gylį, kuris yra mažesnis lyginant su kitais analogai. Kitas svarbus aspektas būtų Grundfos siurblio su hidroforu sukeliamas, ar tikrai toks bus pakankamas?