Armstrong cirkuliaciniai siurbliai

Armstrong cirkuliaciniai siurbliai yra skirti šildymo ir kondicionavimo sistemoms bei saulės kolektorių sistemoms. Šio tipo siurblių išskirtinumas – galimybė valdyti elektroniniu būdu, suteikianti naudotojams ypatingo komforto. Pagrindinė cirkuliacinių siurblių funkcija yra užtikrinti, kad vanduo cirkuliuotų šildymo ar kondicionavimo sistemoje. Siurbliai pagerina šilumos atidavimą aplinkai, taip pat leidžia nustatyti norimą temperatūrą namuose ar kitoje patalpoje.

Maksimalus slėgis, m
Montažinis ilgis, mm
Pajungimai

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Pasirenkant cirkuliacinį siurblį svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius parametru. Visų pirmą reiktų žinoti siurblio montažinį ilgį (paprastai būna 130mm arba 180mm). Kitas svarbus parametras yra cirkuliacinio siurblio sukeliamas slėgis, išreiškiamas vandens stulpo metrais, pvz. 4m, 6m, 8m ir t.t. Buityje dažniausiai naudojami 4m arba 6m kėlimo siurbliai. Na ir paskutinis parametras yra siurblio pajungimo sriegis. Paprastai kuo didesnis pajungimas, tuo didesnis siurblio našumas.
Už nupirktą Armstrong cirkuliacinį siurblį galima atsikaityti užsakymo metu ir apmokėti Paysera sistemoje arba paprastu banko pavedimu. Taip pat yra galimybė apmokėti užsakymą pristatymo metu Venipak kurjeriui, bet tokiu atveju yra taikomas 5% komisinis mokestis.