Pedrollo giluminiai vandens siurbliai

„Pedrollo“ yra italų gamintojas, kurio vandens siurbliai rinkoje yra jau kelis dešimtmečius, o gamintojas ir jo produkcija vertinama visame pasaulyje. Kompanija nuolat investuoja į tobulėjimą, naujausių technologijų galimybes bei lepina savo klientus aukščiausios kokybės, pavydėtino patvarumo, puikiai vertinamais gaminiais.

Kam skirti giluminiai siurbliai Pedrollo?

Šio tipo siurbliai panardinami į šulinių arba gręžinių vandenį. Jie net iš labai didelio gylio geba pakelti vandenį į viršų ir užtikrinti sklandų jo tiekimą. Renkantis svarbu atsižvelgti, ar siurblys skirtas šuliniams, ar gręžiniams – šuliniams skirti turėtų pasižymėti didesniu atsparumu smėlio priemaišoms.

Panardinamą siurblį pritaikysite ir baseinams – išpumpuoti vandenį, ir tvenkiniams, jei reikia vandens laistymui.

Šių siurblių montavimas / pajungimas nesudėtingas (ypač baseinui, tvenkiniui), tad, tikėtina, tai galėsite atlikti ir patys.

Giluminio siurblio diametras

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Pedrollo suteikia 2 metų gamintojo garantiją 4 colių siurbliams ir 1 metų garantija galingiems 6 colių siurbliams. Esat normalioms eksploatacijos sąlygoms ir normaliai vandens kokybei Pedrollo giluminiai siurbliai tarnauja virš 10 metų.
Be abejo, klientas gali grąžinti netikusį Pedrollo giluminį siurblį. Grąžinimo terminas yra 14 dienų. Siurblys turi būti naujas, nenuduotas, pilnos komplektacijos ir tvarkingoje pakuotėje.