Wilo siurbliai su hidroforu

Vandens siurbliai su hidroforu puikiai tinka buitinio vandens tiekimui individualiuose namuose ar sodybose, kai vandenį reikia pumpuoti iš šulinio, tvenkinio ar kito vandens šaltinio. Taip pat jie puikiai sprendžia nepakankamo slėgio problemą, su kuria dažnai susiduria sodų bendrijų ar kitų gyvenviečių su sena, nekokybiška vandentiekio sistema, gyventojai. Šio tipo vandens siurbliai naudojami vandens tiekimui, slėgio pakėlimui, laistymo sistemoms ir kitoms buitinėms ar žemės ūkio reikmėms privačiuose namuose, sodybose, o kartais ir butuose.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Wilo yra vienas iš rimčiausių siurblių gamintojų pasaulyje, todėl pasirinkus Wilo siurblį su hidroforu busite tikri, kad įsigijote aukščiausios kokybės produktą. Kitą vertus, Wilo nesifokusuoja į buitinių siurblių gamybą, todėl šitie siurbliai dažniausiai surenkami kitų patikimų gamintojų fabrikuose. Dažniausiai Wilo siurblių su hidroforų analogą galima pasirinkti pvz. Pedrollo asortimente, bet suprantama, kaina tokiu atveju būtų labiau priimtina.
Wilo siurblius pristatome tiesiai iš atstovybės sandėlio. Kai siurblys yra Lietuvos sandėlyje, atvežame jį klientui per 1 darbo dieną po užsakymo. Tuo atveju, kai siurblio sandėlyje nėra, pristatymas gali užsitęsti iki 3-5 sav. Tokiu atveju pristatymas visada derinamas atskirai ir normaliu atveju klientui yra pasiūloma tinkamiausia alternatyva.