Ebara cirkuliaciniai siurbliai

Mūsų el. parduotuvėje vandens-siurbliai.lt rasite platų skirtingo našumo, galingumo, slėgio. darbinės temperatūros ir funkcionalumo „Ebara“ cirkuliacinius siurblius. Šio tipo siurbliai dažniausiai yra skirti šildymui arba karštam vandeniui.  Dauguma jų ne tik užtikrina sklandų vandens cirkuliavimą šildymo sistemoje, bet ir padeda sumažinti suvartojamos energijos kaštus. Savo el. parduotuvėje siūlome tik itin kruopščiai atrinktų, patikimų ir kokybišką produkciją rinkai tiekiančių cirkuliacinių siurblių gamintojų prekes.

Montažinis ilgis, mm
Pajungimai
Įtampa, V

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Ebara gamina industrinius cirkuliacinius siurbliui, todėl svarbu žinoti tikslius techninius reikalavimus (montavimas, reikalingas slėgis, našumas). Ebara cirkuliaciniai siurbliai gabenami pagal kliento specialius užsakymus, todėl svarbu pasirinkti teisingą modelį.
Kadangi Ebara cirkuliaciniai siurbliai yra gabenami tik pagal kliento specialų užsakymą iš gamyklos, jų grąžinti nėra galimybės. Dėl šitos priežasties rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus prieš pateikiant užsakymą. Tikime, kad tokių būtų galėsime iš anksto išsiaiškinti kliento poreikį, kad gražinimo neprireiktų.