Atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai

Kokią funkciją atlieka atbuliniai vožtuvai vandentiekiui ir kanalizacijai?

Vizualiai atbuliniai vožtuvai yra labai nedidelės detalės, tačiau itin reikšmingos sklandaus vandens tiekimo sistemos veikimo kontekste. Tiek vandens, tiek kanalizacijos sistemose cirkuliuoja skysčiai, kurie dėl tam tikrų priežasčių neretai pradeda tekėti atgal. Tomis priežastimis gali būti mechaniniai sistemos pažeidimai, sistemos perkrovimas, taip pat užsikimšę vamzdžiai, sugedęs siurblys ir daug kitų. Taigi, vandeniui pradėjus tekėti atgal pasekmės gali būti mažiau ar daugiau žalingos – dažnai tai baigiasi rūsio patalpų apsėmimu, turto apgadinimu ir pan. Štai čia ir atsiskleidžia atbulinių vožtuvų kertinė paskirtis – užtikrinti, jog bus išvengta vandens ar kitų skysčių tekėjimo atgal.

Rinkdamiesi atbulinius vožtuvus vandentiekiui ir kanalizacijai įvertinkite, kam konkrečiai jie bus skirti, koks aktualus montavimo / pajungimo tipas. Jei reikalingas stambesnių dalelių filtravimas, rinkitės vožtuvus su sieteliu – labai geras sprendimas šuliniams.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Atbulinius vožtuvus turime savo sandėlyje Vilniuje ir pristatome klientams su Venipak per 1 darbo dieną po užsakymo. Esant skubiam atvejui yra galimybė atsiimti atbulinį vožtuvą iš mūsų Vilniaus sandėlio netoli oro uosto.
Netikusi dėl kažkokios priežasties atbulinį vožtuvą galite gražinti per 14 dienų po pirkimo datos. Vožtuvas turi būti naujas, nenaudotas ir originalioje tvarkingoje pakuotėje.