Siurbliai su hidroforu 80-100 L

Kur naudojami vandens siurbliai su hidroforu 80-100l?

Vandens siurbliai su hidroforu užtikrina vandens tiekimą iš šulinių ar kitų vandens šaltinių. Tad jei savo kieme neturite gręžinio, bet yra šulinys, kurio privalumus norite išnaudoti, tai tokia vandens tiekimo sistema labai pasiteisins.

Vandens siurbliai su hidroforu 80–100 l orientuoti į sistemas su dideliu vandens suvartojimu. Todėl šie prietaisai populiariausi yra renkantis siurblį su hidroforu gyvenamiesiems namams – vandens užteks net didelės šeimos poreikiams, taip pat buities prietaisams, pavyzdžiui, indaplovei, skalbimo mašinai, sklandžiai veikti.

Įsiurbimo gylis, m
Hidroforo talpa, L
Bako konstrukcija
Galingumas, kW
Maks. našumas, m³ / val.
Maksimalus slėgis, m
Kilmės šalis
Gamintojas

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Siurbliai su 80-100L hidroforo talpa rekomenduojami tais atvejais, kai yra daug vandens vartotojų (didelę šeima, nuomojama sodyba, siurblys aprūpina kelis namus ir pan.) Didesnis bakas užtikrina retesnį siurblio pasileidimą, atitinkamai ilgėja siurblio tarnavimo laikas. Be to naktį yra didesnė tikimybė, kad siurblys nepasileis net ir kelis kartus nuleidus vandenį tualete, o atitinkamai nesigirdės triųkšmingo veikimo.
Dėl konsultacijos siurblio parinkimui prašome kreiptis į mus telefonu, elektroniniu paštu arba tiesiog užpildžius užklausos formą mūsų puslapyje. Mūsų komandoje dirba patyrę specialistai, todėl galėsime suteikti išsamią informaciją apie tinkamiausią Jūsų konkrečiam atvejui techninį sprendimą.