Siurbliai su hidroforu 18-24 L

Kur naudojami vandens siurbliai su hidroforu?

Vandens siurbliai, turintys 18–24 litrų talpos hidroforą bus puikus sprendimas ten, kur nėra nuolatinio vandens tiekimo poreikio ir kur jo suvartojimas yra nedidelis. Tai gali būti išskirtinai tik laistymo sistema nelabai dideliems plotams, taip pat sodo namelis, į kurį atvykstate vasaros savaitgaliais, sodyba, kurioje nuolat negyvenama. Taip pat šie prietaisai tinka tada, kai yra poreikis pakelti slėgį.

Tiesa, hidroforą turintys siurbliai vertinami ir dėl nesudėtingo jų montavimo – pajungimu neretai pasirūpina patys klientai.

Įsiurbimo gylis, m
Hidroforo talpa, L
Bako konstrukcija
Maks. našumas, m³ / val.
Maksimalus slėgis, m
Kilmės šalis
Gamintojas

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Siurbliai su 18-24L hidroforu yra puikus pasirinkimas taupantiems vietą žmonėms. Nedidelė hidroforo talpą sąlygoja dažnesnį siurblio įsijungimo, bet praktika rodo, kad dažnesnį startai nestipriai įtakoja siurblio ilgaamžiškumą.
Svarbiausia išsiaiškinti ar pakankamas yra siurblio įsiurbimas. Klasikiniai siurbliai negali įsiurbti iš didesnio nei 9m gylio ir esant vandeniui dar žemiau, reiktų rinktis siurblį su inžektoriumį. Kitas svarbus momentas yra siurblio sukeliamas slėgis ir našumas, paprastai kuo galingesnis siurblys, tuo didesnį slėgį jis sukelia ir didesnį kiekį vandens pumpuoja.