Ibo fekaliniai siurbliai

Neretai klaidingai manoma, kad fekaliniai siurbliai yra skirti tik kanalizacijos turinio pumpavimui. Iš tiesų, šio tipo siurblių pritaikymo galimybės yra gerokai platesnės. Fekalinius siurblius galima naudoti kanalizacijos šulinių tuštinimui, smėlingo ar kitaip užteršto šulinio vandens išsiurbimui, vandens išpumpavimui iš užlietų patalpų. Šie siurbliai puikiai pritaikyti užterštų skysčių pumpavimui: nešvariam vandeniui, nuotekoms, purvui, dumblui, molingam skysčiui ir pan.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Ibo fekaliniai siurbliai turi geriausią kainos ir kokybės santykį. Buitiniai siurbliai (tokie kaip Ibo WQF) tarnauja patikimai ir kainoja kelis kartus mažiau lyginant su itališkais analogais. Taip pat Ibo turi fekalinius siurblius su smulkintuvu (pvz. Ibo FURIATKA) kurie susitvarko su rimtomis užduotimis ir dažnai pasirenkami klientų dėl savo patikimumo ir patrauklios kainos.
Ibo fekalinių siurblių pagrindiniai modeliai yra sandėliuojame mūsų sandėlyje Vilniuje ir yra pristatomi klientui per 1 darbo dieną po užsakymo pateikimo. Kitus modelius galime atsivežti iš Ibo sandėlio Lenkijoje per kelias savaites.