Pedrollo cirkuliaciniai siurbliai

Pedrollo šildymo sistemoms skirti cirkuliaciniai vandens siurbliai užtikrina vandens cirkuliavimą sistemoje, pagerina metalinių dalių šilumos atidavimą į aplinką, leidžia pasirinkti norimą temperatūrą namuose ar kitoje patalpoje. Tai puikus būdas sutaupyti ir sumažinti energijos kaštus, nes kai namuose nieko nėra, galima palaikyti minimalią temperatūrą. Cirkuliaciniai vandens siurbliai šildymui dažniausiai montuojami katilinėje, taip pat galimas pajungimas ir kitose patalpose. Reikalinga uždara, pakankamai patikimai nuo atmosferos poveikio apsaugota erdvė.

Montažinis ilgis, mm

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Cirkuliaciniams siurbliams Pedrollo suteikia 2 metų garantiją. Savo siurbliuose Pedrollo naudoja tik aukščiausios kokybės komponentus, todėl cirkuliaciniai siurbliai tarnauja ilgai ir nepriekaištingai.
Pedrollo cirkuliacinių siurblių pristatymas įvykdomas per 1 darbo dieną. Siuntimas yra nemokamas, siurblius pristatome su Venipak kurjeriu. Esant skubiam atvejui yra galimybė atsiimti Pedrollo cirkuliacinį siurblį iš mūsų Vilniaus sandėlio netoli oro uosto.