Siurblių paleidimo ir apsaugos pultai

Kas yra siurblių paleidimo ir apsaugos pultai ir kam jie reikalingi?

Siurblių paleidimo pultai yra prietaisai, orientuoti į saugiausią ir komfortiškiausią siurblio naudojimą. Prie giluminių siurblių jungiami pultai turi integruotą šiluminę apsaugą nuo perkrovos ir siurblio paleidimui reikalingą kondensatorių (vienfaziams siurbliams). Paleidimo pultas montuojamas tarp siurblio ir siurblio valdymo automatikos. Paleidimo pultai skirti fekalinių/drenažinių siurblių pajungimui turi išorinės plūdės (ar net kelių) pajungimą.

Taip pat yra siurblių valdymo pultai su efektyvia apsauga nuo sausos eigos, perkrovos, itin dažno siurblio junginėjimosi, atsiradusio sąlygojant linijoje esantiems pratekėjimams. Šio tipo pultai automatiniu būdu sistemoje palaiko slėgį, dar jie labai tinka montuoti ten, kur ribojamas plotas, t. y. reikalingas kompaktiškas įrenginys. Tada toks pultas bus tobula alternatyva kur kas daugiau vietos užimančiam hidroforui.

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Siurblių pultus pristatome klientui per 1 darbo dieną po užsakymo. Pultus taip pat galima atsiimti iš mūsų Vilniaus sandėlio netoli oro uosto.
Netikusį siurblio pultą galima grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo datos. Suprantama, pultas turi būti nepajungtas ir tvarkingoje pakuotėje. Jie nesate tikri, ar Jūsų pasirinktas pultas yra tinkamas Jūsų turimam siurbliui, prašome pasikonsultuoti su mūsų specialistais prieš atliekant užsakymą,