Grundfos nuotekų siurbliai

Jei ieškote pirkti naujo nuotekų siurblio, greičiausiai renkatės iš kelių alternatyvų, vertinate siurblių galingumą, našumą, papildomus funkcionalumus, pavyzdžiui, smulkintuvą, ir pan. Tačiau ar daugelis atsižvelgiate į gamintoją? O atsižvelgti į tai tikrai rekomenduojama, juo labiau jei norite įsigyti aukštos kokybės, patikimą ir ilgai tarnausiantį gaminį. Gamintojas labai susijęs su produkcijos kokybe, todėl teikite prioritetą rinkoje užimantiems aukštas pozicijas ir sulaukiantiems puikių atsiliepimų. Vertinantiems patvarumą, kokybę ir patikimumą siūlome Grundfos nuotekų siurblius. Jų asortimentą rasite mūsų el. parduotuvėje.

Kas yra nuotekų siurbliai ir kodėl verta rinktis Grundfos?

Pats prietaiso pavadinimas sufleruoja, kad šie siurbliai skirti nuotekoms, nešvariam, užterštam vandeniui pumpuoti. Vanduo, turintis dumblių, molio ar kitų nešvarumų, taip pat šiek tiek klampios konsistencijos skystis paprastu vandens siurbliu negali būti šalinamas, mat sistema kaip mat užsikimš ir siurblys, tikėtina, bus sugadintas. Tačiau nuotekų siurbliai bus nepamainomi! Tiesa, verta rinktis gero gamintojo siurblius, pavyzdžiui, Jums tikrai patiks „Grundfos“ produkcija.

„Grundfos“ yra danų gamintojas, šioje rinkoje jau senbuvis, tvirtai laikantis vieno iš lyderių pozicijas. Aukštos kokybės siurbliai pelnė milijonų naudotojų simpatijas visame pasaulyje. Atsakingas požiūris į kiekvieną gaminį, inovatyvių sprendimų paieška, naujausių technologijų diegimas leidžia kompanijai klientams siūlyti aukščiausios kokybės produktus.

Maksimalus slėgis, m
Maks. našumas, m³ / val.
Maks. našumas, L / min.
Smulkintuvas
Galingumas, kW

Aktyvūs filtrai

Dažniausiai užduodami klausimai apie šios kategorijos prekes

Grundfos yra nuotekų siurblinių rinkos lyderis, todėl visi Grundfos produktai yra aukščiausios kokybės. Kai reikalinga nepriekaištingos kokybės nuotekų siurblinė, rekomenduojama rinktis Grundfos sistemą.
Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus apie Grundfos nuotekų siurblines ir patarsime kokią siurblinę reiktų pasirinkti Jūsų individualiai užduočiai. Prašome kreiptis į mus telefonu, el. paštu arba tiesiog užpildyti užklausos formą mūsų puslapyje.