2023 metų naujovė: Fekalinis siurblys su smulkintuvu Pedrollo TRITUS INOX

Pristatome 2023 metų naujovę iš Italijos gamintojos Pedrollo. Jau daug metų Pedrollo gamina gerai žinomus ir patikimus profesionalius Pedrollo TRITUS siurblius su smulkintuvu, skirtus viešųjų patalpų, viešbučių, bendrabučių ir daugiabučių nuotekų šalinimui. Ir pagaliau yra sukurtas naujas mažesnis siurblys, puikiai tinkamas buitiniam naudojimui, kuris yra mažesnio galingumo, ekonomiškesnis ir parduodamas prieinama kaina. 

Pedrollo TRITUS INOX - tai panardinamasis elektrinis fekalinis siurblys su smulkintuvu, universalus ir patikimas, skirtas buitinei kanalizacijai, ypač tualeto nuotekoms.

Smulkintuvas pagamintas išimtinai iš padidinto atsparumo grūdinto AISI 440C nerūdijančiojo plieno. Peilis susmulkina kietąsias daleles ir skaidulines medžiagas į nedidelius gabalėlius, todėl buitines nuotekas galima lengvai pakelti vertikaliai arba perpumpuoti horizontaliai dideliais atstumais į kanalizacijos tinklus arba išpumpuoti santykinai mažo skersmens vamzdžiais.

Pedrollo TRITUS INOX idealiai tinka vienos ar dviejų šeimų namams, kai nėra gravitacinės nuotekų sistemos ir yra dideli kėlimo aukščiai ar slėgio skirtumai. Be to, dėl konstrukcinių ypatybių siurblį lengva sumontuoti ir paprasta tvarkyti atliekant techninę priežiūrą.

Įsigyti Pedrollo TRITUS INOX siurblį galima mūsų parduotuvėje:

Fekalinis siurblys su smulkintuvu Pedrollo TRITUS Inox TIGm0.75 0.75kW 230V max. 17.5m 140L/min.

Fekalinis siurblys su smulkintuvu Pedrollo TRITUS Inox TIGm0.75 0.75kW 230V max. 17.5m 140L/min.