Panardinami vandens siurbliai šuliniams: kategorijos ir panaudojimo sritys

Panardinami vandens siurbliai šuliniams montuojami tuomet, kai įrengiama geriamo vandens tiekimo sistema arba šulinio ar atviro vandens telkinio vanduo naudojamas laistymui. Jei vandenyje, kuris bus siurbiamas, yra priemaišų, kietų dalelių, labiau tiks drenažinis siurblys.

Panardinamų vandens siurblių šuliniams kategorijos

  1. Panardinami siurbliai su mechaniniu valdymu. Jų valdymo įrankis yra slėgio relė (dažniausiai įsigyjama papildomai) arba integruotas plūdinis jungiklis. Slėgio relė ir išsiplėtimo indas naudojamas tuomet, kai vanduo iš šulinio tiekiamas nuolat, naudojamas buityje. 
  2. Panardinami siurbliai su elektroniniu valdymu. Šio tipo švaraus vandens siurbliai su sumontuotomis apsaugomis dažniausiai naudojami individualiose namų valdose, kai vanduo tiekiamas iš mažų šulinių. Taip pat jie tinka ir lietaus vandens sistemoms. Valdymo modelis yra integruotas, be išorinio valdiklio. Tai itin komfortiškas vartotojui pasirinkimas, nes sumontavus šio tipo siurblį, prijungus vamzdžius, jį telieka įjungti. Be to, šis pasirinkimas yra gana ekonomiškas, nereikalaujantis didelių įrengimo išlaidų.

Panardinamų vandens siurblių pritaikymas

  • Tiekia geriamąjį vandenį.
  • Siurbia švarų vandenį iš atvirų vandens telkinių, šulinių ar specialių rezervuarų.
  • Pumpuoja lietaus vandenį laistymo, drėkinimo sistemoms ar kitoms sodo, žemės ūkio reikmėms.
  • Ištuština baseinus, fontanus.
  • Avarinėse situacijose gali būti naudojami vandens siurbimui iš upių, ežerų ar cisternų. Tokiais atvejais šio tipo siurbliai naudojami kaip kilnojami siurbliai, nes yra labai kompaktiški, patogios formos.