Wasinex gamintojo prekės

Zhejiang Wasinex Intelligent Technology Co., Ltd. užsiima energijos taupymo ir pramonės automatizavimo valdymo technologijomis, taip pat vykdo mokslinius tyrimus ir plėtrą, gamina ir parduoda kintamojo dažnio keitiklius, nuolatinio magneto pastovios srovės kintamojo dažnio vandens siurblius, vandens siurblių slėgio valdiklius, servo sistemas, variklius ir daiktų interneto (IoT) įrenginius. Klientams teikiame profesionalius sprendimus ir paslaugas, susijusias su kintamosios srovės inverteriais. Wasinex yra įsikūrusi patraukliame Ningbo mieste.

Wasinex yra pateikusi paraišką dėl kelių intelektinės nuosavybės teisių į mūsų kintamojo dažnio keitiklį. Įmonė siekia būti pramonės etalonu. Be RoHS sertifikato, daugelis gaminių išlaikė TUV ir CE sertifikatų bandymus. Atsižvelgdami į įvairių pramonės šakų taikymo reikalavimus, sustiprinome savo gaminių patikimumą ir stabilumą, kad jie geriau prisitaikytų prie sudėtingų sąlygų. Jie daugiausia naudojami įrangos gamybos pramonėje, vandens siurblių pramonėje ir naujosios energetikos pramonėje; jie atlieka greičio reguliavimo, švelnaus paleidimo ir pažangaus įvairių apkrovų valdymo vaidmenį.

Bendrovė turi patyrusią konstruktorių ir inžinierių bei gamybos vadovų komandą, kuri yra stipri mokslinių tyrimų ir plėtros srityje. Siekdami patenkinti įvairių rinkų poreikius, nuolat pristatome naujus gaminius. Wasinex turi T liniją, banginio litavimo liniją, surinkimo liniją, bandymų liniją, pakavimo liniją, aukštos temperatūros senėjimo bandymo kamerą, apkrovos bandymo liniją ir kitą pažangią gamybos bandymų įrangą.