Speroni gamintojo prekės

Įmonė Speroni Spa, įkurta 1946 m. Giuseppe Speroni ir iki šiol yra pirmaujanti vandens siurblių gamintoja, įsikūrusi Castelnovo di Sotto, Italijoje. Nuo ankstyvųjų dienų, įmonė nuosekliai įsitvirtino kaip inovacijų ir kokybės pramonės standartas. Specializuojantis siurblių gamyboje, Speroni ne tik pabrėžia aukštą produktų kokybę, bet ir yra įsipareigojusi nuolatiniams technologijų atnaujinimams. Jos veikla, išplėtusi už Italijos ribų, padėjo formuoti šiuolaikinį siurblių pramonės veidą. Speroni Spa yra patikimas vardas, atstovaujantis ilgametę patirtį ir inžinerinį meistriškumą.

Speroni produktai sukurti kruopščiai suprojektavus ir atlikus griežtą techninę kontrolę. Kiekvienas Speroni siurblio prototipas ilgai tikrinamas bandymų laboratorijoje, kad būtų nustatytas projektavimo etape tiriamų novatoriškų sprendimų veiksmingumas. Šimtus valandų trunkantys nepertraukiamo veikimo ekstremaliomis sąlygomis bandymai suteikia svarbios informacijos, reikalingos galutinei prototipo versijai užbaigti, kuri vėliau pereina į kitą pramonės gamybos etapą.

Inovacijos ir technologijos yra mūsų gamybos konstantos. Jei pastarųjų metų modernizacija padarė didelį poveikį projektavimo ir bandymų centrams, tai gamybos įmonėje įdiegtos naujovės yra ne mažiau reikšmingos. Tai leido greitai ir lanksčiai dirbti, todėl Speroni tapo itin dinamiška įmone, galinčia patenkinti didelę paklausą, būdingą pasaulinei "didelio masto distribucijos" rinkai, žinoma, be jokių produkto kokybės nuostolių.

Speroni siekia tobulėti, todėl kokybė yra nuolatinis įmonės tikslas, kuriuo ji vadovaujasi visuose lygmenyse. Metodinė ir nuolatinė kiekvieno įmonės veiklos etapo, nuo žaliavų pirkimo iki galutinio produkto, kontrolė ir bandymai yra esminė kokybės sąlyga. Įdiegta sudėtinga kontrolės sistema, skirta matmenų, elektriniams, hidrauliniams ir saugumo patikrinimams.