SAER gamintojo prekės

SAER Elettropompe S.p.A. yra pirmaujanti Italijos paviršinio ir panardinamojo tipo siurblių bei variklių gamintoja ir tiekėja, turinti daugiau kaip 60 metų patirtį Italijos ir tarptautinėje rinkoje. SAER, specializuojasi švaraus vandens sektoriuje, kuriame siūlo visapusiškus sprendimus, savo klientams ir partneriams teikia maksimalų lankstumą ir naujoves, nes turi pažangų vidinį projektavimo skyrių ir nuolatinius mokslinius tyrimus bei plėtrą, kurie leidžia įmonei per labai trumpą laiką pasiūlyti specialiai pritaikytus gaminius su visomis "Made in Italy" kokybės garantijomis.

SAER Elettropompe S.p.A. 1951 m. įkūrė Carlo Favella. Įmonė visada buvo valdoma šeimos, o dabar ją valdo jau trečia karta; tai leido grupei iki šiol tęsti savo pradinę misiją. Tenkinti visus rinkos reikalavimus, kartu reikalaujant užtikrinti aukščiausią žaliavų kokybę ir kiekvieną prašymą vertinti kaip vertingą augimo ir specialių žinių suteikimo galimybę - tai pagrindiniai principai, kuriais remdamiesi kasdien dirba specialistai savo penkiose Italijos gamyklose.

Vienas iš pagrindinių SAER privalumų - gebėjimas siūlyti įvairių medžiagų gaminius ir sprendimus, atitinkančius įvairius aplinkosaugos ir projektavimo poreikius klientams įvairiose srityse. Iš anglies pluošto, žalvario, ketaus, technopolimerų, įvairių rūšių nerūdijančiojo plieno, jūrinės bronzos, duplekso ir kitų medžiagų galima sukurti įvairias gaminių versijas pagal klientų reikalavimus. Tai tik dar viena priežastis, kodėl SAER rekomenduoja konsultantai ir prestižinės tarptautinės organizacijos, kurios galėjo tiesiogiai įsitikinti mūsų darbo kokybe ir su pasitenkinimu vertinti nuolatines gaminių naujoves bei geresnes galutines eksploatacines savybes.